OKRE Development

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat, a w Polsce od 1994 roku. Zarządzamy projektami deweloperskimi we wszystkich sektorach – handlowym, biurowym, mieszkaniowym i magazynowym.

Więcej informacji
 • E&L Real Estates zmienia nazwę na OKRE Development

  Okre-logo

  Znana polsko-belgijska grupa inwestycyjna rynku nieruchomości w Polsce, E&L Real Estates, zmieniła nazwę na OKRE Development. Dwie pierwsze litery pochodzą od pierwszych liter nazw udziałowców – Otreco i Koramic, natomiast ostatnie dwie od skrótu słów real estate. Firma całkowicie zmieniła też logo.

 • GreenWings Offices biurowcem 2015 roku!

  Przechwytywanie2-001

  Budynek GreenWings Offices zwyciężył w konkursie Eurobuild Awards w kategorii "Biurowiec roku 2015 w Polsce". Wyróżnienie dla budynku zostało przyznane na podstawie opinii najemców powierzchni biurowych a o samą nagrodę ubiegało się ponad 50 budynków biurowych z całej Polski.

 • Saperska 30 - ruszyła sprzedaż nowej inwestycji w Poznaniu!

  Widok-b

  W Poznaniu rozpoczęła się sprzedaż nowego projektu mieszkaniowego - Saperska 30. To kameralne osiedle zlokalizowane w zacisznej części Wildy. Tworzą je dwa starannie zaprojektowane budynki, z podziemnym parkingiem, otoczoną zielenią przestrzenią rekreacyjną, prywatnym placem zabaw i altanami piknikowymi. 
  Więcej szczegółów: www.saperska30.pl