02.01.2017

Firma Panek S.A. wynajęła biuro w budynku Grójecka Offices

Firma Panek S.A. wynajęła 660 mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej zlokalizowanej na siódmym piętrze budynku Grójecka Offices powstającym w warszawskiej dzielnicy Ochota. W budynku znajduje się 7 400 mkw. powierzchni biurowych klasy A oraz powierzchni przeznaczonych pod działalność handlową i usługową ulokowanych na parterze budynku. Biurowiec do użytku zostanie oddany w drugim kwartale 2017 roku. Deweloperem projektu jest firma OKRE Development.  

Budynek Grójecka Offices na warszawskiej mapie powierzchni biurowych wyróżnia między innymi lokalizacja. Biurowiec powstaje przy ulicy Grójeckiej 206, co gwarantuje łatwy dojazd komunikacją miejską ze ścisłego centrum Warszawy, który zajmuje około 15 minut. Do budynku łatwo można dostać się samochodem – ulica Grójecka to jedna z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy
– mówi Monika Rogucka, Leasing Manager w firmie OKRE Development. Budynek wyróżnia się także standardem, co potwierdza bardzo wysoka ocena w systemie certyfikacji BREEAM. Dodatkowo architekci ze znanej pracowni Kuryłowicz & Associates zadbali o jakość projektu architektonicznego: biurowiec wyróżnia nowoczesna, dynamiczna bryła, smukłe połączenia aluminium i betonu. W bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się również liczne tereny zielone, co połączone z kameralnym charakterem nieruchomości, łatwym dojazdem i bardzo dobrą jakością powierzchni biurowych sprzyja wysokiej efektywności pracy – podkreśla Monika Rogucka.      

www.grojeckaoffices.pl
 

PANEK S.A. to lider branży wynajmu samochodów. Firma działa na rynku od 16 lat, posiada blisko 60 oddziałów w Polsce. W PANEK wypożyczyć można wyłącznie nowe auta (maksymalny wiek pojazdu to 1 rok) w 22 klasach:  samochody wszystkich popularnych segmentów, auta dostawcze, specjalistyczne, chłodnie i klasy premium. Firma w 2016 roku wygrała przetarg na obsługę lotniska w Wilnie i Rydze, gdzie już wkrótce otworzy pierwsze zagraniczne oddziały.
 
Na przełomie marca i kwietnia PANEK wprowadza nową usługę - PANEK CarSharing. Jest to system bezobsługowego wynajmu samochodu na minuty i godziny. Pierwszym miastem, gdzie pojawi się 300 nowych hybrydowych Toyot Yaris będzie Warszawa. Samochód otwierać i zamykać się będzie za pomocą smartfona. Klient będzie płacił za czas i przejechane kilometry nie martwiąc się o paliwo, parkowanie (nawet w płatnych strefach parkowania), serwis, eksploatacje i ubezpieczenie.  

www.ipanek.pl

26.06.2016

Piekarnio-kawiarnia na parterze budynku Grójecka Offices

Piekarnio-Kawiarnia Nowakowski Gorąco Polecam zajmie 125 mkw. na parterze biurowca Grójecka Offices. Budynek, który zostanie oddany do użytku w II kwartale 2017 roku, dostarczy na warszawski rynek 7400 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Grójecka Offices powstaje w wygodnej lokalizacji na warszawskiej Ochocie przy ulicy Grójeckiej 208. W obecnej chwili już ponad 45% powierzchni budynku jest wynajęte. 

Nowy najemca w Grójecka Office dostarczy pozostałym firmom, które wynajęły i które planują wynająć powierzchnie w naszym budynku możliwość zakupu wysokiej jakości wypieków, a także zaoferuje doskonałe przekąski i napoje, które będzie można nabyć i spożyć w kawiarni
 – mówi Monika Rogucka, Leasing Manager w firmie OKRE Development, która jest deweloperem projektu. Wynajmując powierzchnie handlowo-usługowe w budynku chcemy stworzyć wartość dodaną zarówno dla najemców, jak i mieszkańców licznych okolicznych budynków wielorodzinnych. W budynku mieścić się także będzie klub fitness znanej warszawskiej sieci Zdrofit – dodaje Monika Rogucka.      

Grójecka Offices powstaje w bardzo dobrej lokalizacji. Tuż obok budynku znajdują się przystanki licznych linii tramwajowych, autobusowych oraz przystanek kolejowy SKM Rakowiec. Dojazd ze ścisłego centrum Warszawy przy użyciu środków komunikacji miejskiej zajmuje około 15 minut. Budynek Grójecka Offices powstaje z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, co potwierdzone będzie bardzo wysoką oceną uzyskaną w systemie certyfikacji BREEAM. Budynek pomieści także pełną infrastrukturę dla osób, które do pracy chcą dojeżdżać używając rowerów. W budynku znajdą się stojaki, szatnie i prysznice.

Projekt budynku przygotowała jedna z najbardziej utytułowanych polskich pracowni architektonicznych Kuryłowicz & Associates. Za certyfikację budynku odpowiada firma Grontmij, a generalnym wykonawcą projektu jest firma KARMAR S.A.

20.06.2016

Zdrofit na pierwszym piętrze w biurowcu Grójecka Offices

Firma Zdrofit prowadząca sieć fitness klubów działających w Warszawie wynajęła 1072 mkw. w nowoczesnym budynku biurowym Grójecka Offices, który powstaje na warszawskiej Ochocie. Grójecka Offices to projekt oferujący 7400 mkw. powierzchni biurowej klasy A i powierzchni handlowej (538 mkw.) mieszczącej się na parterze budynku. Obecnie wynajętych jest już ponad 40% powierzchni biurowej, która powstaje w ramach Grójecka Offices. Trwają rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami. Oddanie budynku do użytkowania planowane jest na II kwartał 2017 roku.   

Budynek Grójecka Offices to wysoka jakość powierzchni biurowych i bardzo dobra lokalizacja. Budynek usytuowany jest przy ulicy Grójeckiej 206. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki licznych linii tramwajowych oraz autobusowych, a także dworzec kolejowy. Dojazd do budynku środkami komunikacji miejskiej ze ścisłego centrum Warszawy zajmuje ok. 15 minut. W okolicy budynku znajdują się liczne inwestycje mieszkaniowe. Powstają także nowe budynki mieszkalne.   

Grójecka Offices to projekt wyróżniający się na warszawskiej mapie powierzchni biurowych. Powstaje w nietypowej, ale bardzo wygodnej dla pracowników lokalizacji i stanowi idealną ofertę dla firm, które poszukują dobrze zlokalizowanej, nowoczesnej powierzchni biurowej w dobrej cenie. W przypadku powierzchni handlowej znajdującej się na parterze budynku chcemy, aby stanowiła ona wartość dodaną zarówno dla najemców powierzchni biurowych, jak i dla mieszkańców licznych okolicznych nieruchomości mieszkaniowych
 – mówi Monika Rogucka, Leasing Manager w firmie OKRE Development, która jest deweloperem projektu.  

Budynek Grójecka Offices powstaje w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdzone będzie bardzo wysokim ratingiem w systemie certyfikacji BREEAM. Projekt budynku przygotowała jedna z najbardziej utytułowanych polskich pracowni architektonicznych Kuryłowicz & Associates, a generalnym wykonawcą projektu jest firma KARMAR S.A.