29.09.2014

M.P. Polska nowym najemcą GreenWings Offices

W lutym przyszłego roku do GreenWings Offices wprowadzi się firma M.P. Polska. Znana i ceniona firma sektora wyposażenia i aranżacji wnętrz biurowych będzie miała w biurowcu salon pokazowy oraz biuro. M.P. Polska dołączy do takich firm jak: Goodyear Dunlop Tires Polska, CFE Polska, Fagerhult, City Service Grupa Techniczna, ZZN/City Service, Air Products i Tavola.

W swoim komentarzu do zawarcia nowej umowy najmu prezes OKRE Development Ronnie Richardson powiedział: „Wynajęcie prze firmę M.P. Polska powierzchni biurowej i ekspozycyjnej w GreenWings Offices jest z naszego punktu widzenia znamienne. Skoro firma słynąca z najlepszego wzornictwa w dziedzinie wyposażenia wnętrz biurowych zdecydowała się na kontrakt z nami wówczas oznacza to, że docenia się cały wysiłek inwestorów i twórców biurowca. Chcieliśmy środowisku biznesu oddać do użytku biurowiec nietuzinkowy, awangardowy, także pod względem architektury wnętrz, zatem myślę, iż nie jest dziełem przypadku, że właśnie firma na co dzień pracująca w świecie najlepszego wzornictwa meblarskiego i architektury wnętrz biurowych doceniła nasze wspomniane wysiłki. Jest to dla nas symboliczne, ale jest to zarazem sygnałem dla naszych partnerów, że nawet najbardziej wymagające firmy ‒ firmy, które same z przyczyn zawodowych najlepiej wiedzą, jak ma wyglądać najnowocześniejszy biurowiec ‒ będą usatysfakcjonowane tym, co oferuje dla najemców GreenWings Offices”.

M.P. Polska prężnie działa na polskim rynku od 1994 roku. Wyposaża klientów w meble, ścianki, przegrody i wykładziny oferując przy tym kompleksowe rozwiązania wraz z architektami współpracującymi z firmą. Komentując z ramienia M.P. Polska wynajęcie biura i salonu ekspozycyjnego w GreenWings Offices dyrektor Jolanta Dąbrowska stwierdziła m.in. „Budowany przez wiele lat prestiż naszej firmy wiąże się także z tym, w jakich biurowcach i w jakich wnętrzach mamy biura oraz salony ekspozycyjne. Oferując nasze rozwiązania dla firm i korporacji o zasięgu światowym chcemy je prezentować w takiej architekturze, która swoim stylem i innowacyjnością rozwiązań kreuje trendy rynku. Tego rodzaju standardy spełnia właśnie GreenWings Offices. Biurowiec ten od początku budowy wzbudzał olbrzymie zainteresowanie architektów i ludzi z branży wnętrzarskiej, był przedmiotem wielu publikacji i obserwując to wszystko doszliśmy do wniosku, że jest to optymalne miejsce na nasze nowe biuro i ekspozycję. Mam dużą satysfakcję, iż oprócz tego, że wybór nowego biura M.P. Polska padł na GreenWings Offices także wyposażyliśmy w nasze meble strefę recepcji, hall, kantynę i sale konferencyjne tego biurowca”.

25.06.2014

Air Products przenosi swoje biuro do GreenWings

GreenWings Offices to nowy projekt OKRE Development. Budynek jest obiektem certyfikowanym w ramach BREEAM na poziomie „bardzo dobrym" i otrzymał pozwolenie na użytkowanie w maju 2014 roku. Pierwsi najemcy wprowadzają się do budynku w czerwcu. 
Firma DTZ doradzała spółce Air Products w procesie najmu ok. 380 m kw. powierzchni biurowej w budynku GreenWings Offices, zlokalizowanym w okolicy warszawskiego lotniska Chopina.

„Nasz klient wybrał GreenWings przede wszystkim ze względu na ekologiczne rozwiązania oferowane przez budynek, a także dodatkowe udogodnienia dla najemców, takie jak nowoczesne centrum konferencyjne” - mówi Monika Brzoska, Property Consultant z DTZ. 
DTZ Polska to firma, która dostarcza klientom biznesowym, najemcom powierzchni komercyjnych oraz inwestorom kompleksowe usługi, w skład których wchodzą: pośrednictwo w wynajmie powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, zintegrowane usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, doradztwo w zakresie rynków kapitałowych, doradztwo inwestycyjne, wyceny, doradztwo inwestycyjno-budowlane. 
Air Products to jeden z największych na świecie dostawców gazów przemysłowych. Firma prowadzi działalność w ponad 50 krajach na świecie, zatrudnia około 21 000 osób, a jej główna siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Air Products przeprowadzi się do nowego biura na początku ostatniego kwartału bieżącego roku.

15.05.2014

Pozwolenie na użytkowanie dla GreenWings Offices

Green Wings Offces uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Budynek klasy A, zlokalizowany tuż przy Lotnisku Chopina przy ulicy 17 Stycznia 48, jest obiektem certyfikowanym w ramach BREEAM na poziomie „bardzo dobrym”. Oprócz swoich podstawowych funkcji biurowych jest także jednym z najnowocześniejszych w Polsce centrów konferencyjnych.
W swoim komentarzu prezes OKRE Development Ronnie Richardson stwierdził m.in.: „Postawiliśmy na najwyższą jakoś budownictwa zrównoważonego. Green Wings Offices okazał się atrakcyjny dla najemców pod każdym względem, począwszy od energooszczędności, a na funkcjonalności i najwyższej nowoczesności skończywszy”.